ASXlogic Group

Świat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.
Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie ASXlogic Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa transportowego w ramach jednej
kompleksowej oferty, zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie i zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.

Transport & Logistics
Branża Automotive
Import - Export

ASXlogic.com

Sprzedaż oraz wynajem pojazdów użytkowych Volkswagen
Najniższe ceny na Volkswagen Crafter i Transporter


Niezależny Broker aut dostawczych marki Volkswagen Użytkowe. Flixvan marka należąca do ASXlogic Group specjalizuje się w sprzedaży pojazdów użytkowych z grupy Volkswagena. W ofercie posiadamy nowe pojazdy dostępne od „ręki”, pojazdy demo oraz pojazdy konfigurowane na zamówienie. Nasza oferta jest regularnie aktualizowana.

Flixvan to firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem – w tej branży to niezwykle ważne. Dzięki temu doskonale znamy mechanizmy rynkowe i elastycznie potrafimy dopasować się do pożądanych w danym momencie potrzeb, wymagań i możliwości. Jesteśmy dumni, że nasz profesjonalizm został nagrodzony zaufaniem wielu zadowolonych Klientów. Flixvan to nowoczesny Partner na rynku aut użytkowych, którego celem jest kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych w szczególności z zakresu transportu.


Biuro Obsługi Klienta
Flixvan Van Cargo Center 

0048-881 480 480
info@flixvan.com

Biuro Obsługi Klienta
ASXlogic Express Transport & Automotive

0048-881 480 480
info@asxlogic.com
TransID: 904321