ASXlogic Group

Świat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.
Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie ASXlogic Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa transportowego w ramach jednej
kompleksowej oferty, zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie i zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.

Transport & Logistics
Branża Automotive
Import - Export

ASXlogic.com

Skupimy pojazdy ciężarowe zwłaszcza ciągniki siodłowe, naczepy, maszyny budowlane od roku 2007. Szybka wycena, błyskawiczna finalizacja transakcji po pozytywnej weryfikacji.

Skupujemy pojazdy użytkowe, zwłaszcza ciągniki siodłowe i naczepy każdej marki od rocznika 2007. Nasi Klienci mogą liczyć na sprawną i uczciwą wycenę. Działamy elastycznie, przyjeżdżając na miejsce, wykonując zdjęcia i wyceniając auta ciężarowe na miejscu. Zachęcamy również Państwa do wysyłania informacji drogą mailową ( opis auta, wyposażenie, zdjęcia, skan dokumentów rejestrowych ) w celu szybszej i łatwiejszej komunikacji. Zapewniamy także szybką zapłatę.

GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM ORAZ SZYBKOŚĆ REALIZACJI.

Dlaczego warto z nami robić interesy ?
1.Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
2. Darmową wycenę pojazdu
3. Dysponujemy własnym transportem do odbioru zakupionego towaru
4. Zakup pojazdów zarejestrowanych, niezarejestrowanych, uszkodzonych, powypadkowych
5. Zakup pojazdów na umowę kupna - sprzedaży, fakturę VAT
6. Błyskawiczna realizacja od momentu zaakceptowania całej transakcji. Dojazd do Klienta. Płatność gotówka lub przelewem na wskazany numer rachunku bankowego

Kupimy również ciężarówki powypadkowe, zdekompletowane, bądź bez prawa do rejestracji. Zapraszamy do współpracy. Nawiążemy współpracę z firmami ubezpieczeniowymi, windykacyjnymi, leasingowymi, rzeczoznawcami samochodowymi, pomocami drogowymi, warsztatami naprawczymi w zakresie skupu aut.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
W przypadku chęci wyceny online prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na podany poniżej adres. Wiadomość powinna zawierać dokładny opis pojazdu oraz zdjęcia.


Dział Automotive
ASXlogic

0048-881 480 480
info@asxlogic.com

Biuro Obsługi Klienta
ASXlogic Express Transport & Automotive

0048-881 480 480
info@asxlogic.com
TransID: 904321