ASXlogic Group

Świat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.
Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie ASXlogic Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa transportowego w ramach jednej
kompleksowej oferty, zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie i zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.

Transport & Logistics
Branża Automotive
Import - Export

ASXlogic.com

Związku z rozwojem poszukujemy do współpracy przewoźników z pojazdami typu bus firana do 3,5 tony 10 EP.  Minimum 10 tyś. km/ m-c

ASXlogic jako prężnie rozwijająca się firma transportowo - spedycyjna, poszukuje firm - kierowców właścicieli - busów do 3,5 tony. Nawiążemy współpracę z przewoźnikami posiadającymi plandeki do 3,5t ( 10ep ). Prowadzimy auta na terenie UE w systemie 2/1 lub 3/1. Gwarantujemy ciągłość zleceń oraz terminową płatność za każdy przejechany kilometr. Powierzając nam auto macie Państwo gwarancję przebiegów oraz stałą opiekę spedytora prowadzącego.

W ramach przedstawionej współpracy oferujemy:
1. Brak opłaty za prowadzenie pojazdu. Specjalizujemy się w pojazdach do 3,5 tony.
2. Przebiegi min. 10 tyś kilometrów na miesiąc
3. Pomoc w serwisie pojazdu po gwarancji – posiadamy własny warsztat - naprawy,
diagnostyka, serwis, wulkanizacja
4. Termin płatności na usługi ( robocizna ) naprawy pojazdu 60 dni*
5. W przypadku współpracy oferujemy serwis pojazdów po gwarancji na preferencyjnych warunkach: za usługę oraz oryginalne materiały typu ( filtr powietrza, filtr kabiny, filtr oleju, płyn do spryskiwaczy, płyn hamulcowy, tarcze i klocki hamulcowe, płyn do chłodnicy ) otrzymają Państwo termin płatności 60 dni.
6. Termin płatności za zakup u nas opon 60 dni*** - posiadamy serwis wulkanizacyjny

UWAGA! Wymagamy ubezpieczenia OCP międzynarodowego i kabotażowego

Zaufaj nam już dziś a my dołożymy wszelkich starań aby współpraca przebiegła łatwo, przyjemnie i profesjonalnie oraz okazała się współpracą długofalową z obustronnym zadowoleniem.


Biuro Obsługi Klienta
ASXlogic

0048-662 908 908
info@asxlogic.comBiuro Obsługi Klienta
ASXlogic Express Transport & Automotive

0048-881 480 480
info@asxlogic.com
TransID: 904321