ASXlogic Group

Świat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.
Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie ASXlogic Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa transportowego w ramach jednej
kompleksowej oferty, zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie i zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.

Transport & Logistics
Branża Automotive
Import - Export

ASXlogic.com

Ekspresowy transport just in time oraz door-to-door pojazdami od 3,5 tony.
Szybko, bezpiecznie, nowocześnie i na czas.
Jesteśmy do dyspozycji 24h/7.


ASXlogic Group Spółka z o.o. powstała w roku 2017 po wielu latach doświadczenia w branży TSL. Wykonujemy profesjonalne usługi expresowe ( just in time, door-to-door ) umożliwiające naszym Klientom szybkie, terminowe a przede wszystkim bezpieczne dostawy. Sukces naszej firmy oparty jest głównie na nowoczesnym i niezawodnym taborze ( VW, Renault, Mercedes Benz ), który w rękach doświadczonych i starannie dobranych kierowców gwarantuje profesjonalny serwis dla naszych Kontrahentów.

Zaufanie Klientów z Europy do marki ASXlogic Group zostało poparte kontraktami z wieloma renomowanymi firmami, które do dnia dzisiejszego korzystają z naszych usług. Jest to potwierdzenie naszej wysokiej jakości wystawione przez naszych Kontrahentów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?


Nowoczesny i niezawodny tabor
Doświadczona kadra administracyjna, spedytorzy oraz kierowcy
Nowoczesne technologie
Stały monitoring 24H/7 powierzonego nam ładunku


to wszystko do Twojej dyspozycji...

Biuro Obsługi Klienta
ASXlogic Express Transport & Automotive

0048-881 480 480
info@asxlogic.com
TransID: 904321