ASXlogic Group

Świat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.
Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie ASXlogic Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa transportowego w ramach jednej
kompleksowej oferty, zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie i zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.

Transport & Logistics
Branża Automotive
Import - Export

ASXlogic.com

Nowoczesna flota pojazdów spełniająca najwyższe wymagania w zakresie jakości obsługi i bezpieczeństwa, wyposażona w GPS i komunikator z kierowcą. Ponad 40 aut marki VW, Mercedes, Renault.

Dysponujemy własną, nowoczesną i profesjonalnie przygotowaną flotą pojazdów służących różnego rodzaju usługom transportowym. Naszą firmową flotę uzupełnia również tabor zaprzyjaźnionych Partnerów Biznesowych, pojazdów spełniających normy EURO 5/ EURO 6 w zakresie emisji substancji szkodliwych. Posiadamy również dynamiczny, kompetentny i bardzo elastyczny zespół kierowców oraz spedytorów.

Innowacyjność i niezawodność to nasze priorytety w świadczeniu usług transportowych, dlatego też wdrażamy i nieustannie udoskonalamy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w profesjonalny system GPS, telefon komórkowy a doświadczony personel zawsze jest do Państwa dyspozycji. Szybkość, bezpieczeństwo oraz na czas to nasze motto, które każdego dnia realizujemy przemierzając tysiące kilometrów.


Biuro Obsługi Klienta
ASXlogic Express Transport & Automotive

0048-881 480 480
info@asxlogic.com
TransID: 904321