ASXlogic Group

Świat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.
Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie ASXlogic Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa transportowego w ramach jednej
kompleksowej oferty, zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie i zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.

Transport & Logistics
Branża Automotive
Import - Export

ASXlogic.com

Bezpieczny transport Twoich ładunków po Unii Europejskiej.
Już dzisiaj zapytaj nas o wycenę.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Naszej firmy z zakresu transportu międzynarodowego. Zapewniamy transport do dowolnych krajów Unii Europejskiej m.in. Niemcy, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania, Belgia, Austria, Francja, Włochy z uwzględnieniem szybkiego terminu realizacji zamówienia. Oferujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, doradztwo w planowaniu najbardziej optymalnej trasy jak również pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Naszą firmę wyróżnia fachowość i solidność.

Wszystkie nasze pojazdy to nowoczesne jednostki, gdzie średni wiek to 3 lata. Wyposażone w stały monitoring GPS oraz telefon komórkowy dają nam gwarancję bezpieczeństwa powierzonych nam ładunków. Wyspecjalizowana kadra spedytorów jest w stałym kontakcie z kierowcą.

Nasza precyzja i rzetelność czyni naszą firmę o wysokim standardzie oraz wyróżnia ponad konkurencję. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz nowoczesnej flocie. Zadowolenie każdego klienta oraz pełna obustronna satysfakcja to dla nas priorytet.

Zaufaj nam już dziś a my dołożymy wszelkich starań aby współpraca przebiegła łatwo, przyjemnie i profesjonalnie oraz okazała się współpracą długofalową z obustronnym zadowoleniem.


Biuro Obsługi Klienta
ASXlogic Express Transport & Automotive

0048-881 480 480
info@asxlogic.com
TransID: 904321