ASXlogic Group

Świat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.
Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie ASXlogic Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa transportowego w ramach jednej
kompleksowej oferty, zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie i zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.

Transport & Logistics
Branża Automotive
Import - Export

ASXlogic.com

Współpraca z nami każdego dnia.
Zacznij realizować swoje potrzeby, cele i plany.


Jesteśmy nowoczesną marką na rynku Polskim, która stawia sobie jasne i wysokie cele, dlatego poszukujemy dynamicznych, umotywowanych i nastawionych na sukces Kontrahentów - Partnerów, którzy przyczynią się do naszego rozwoju. Postrzegamy siebie jako partnera ukierunkowanego na bliskie relacje z Klientem, a poprzez zrozumienie wymagań naszych Klientów znajdujemy im optymalne rozwiązania w zakresie transportu, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Odpowiedzialność w biznesie to dla nas wieloetapowa strategia działania, której podstawowym założeniem jest nie tylko wynik finansowy, ale różnego rodzaju skutki jakie działalność biznesowa niesie dla wszystkich z nami związanych, pracowników, partnerów, kontrahentów.


Biuro Obsługi Klienta
ASXlogic

0048-881 480 480
hallo@asxlogic.com

Biuro Obsługi Klienta
ASXlogic Express Transport & Automotive

0048-881 480 480
info@asxlogic.com
TransID: 904321